Jdi na obsah Jdi na menu
 


need for speed carbon

8. 2. 2007

NFS Carbon

03.08.2006

Hra byla ohlášena na letošní výstavě E3, momentálně je hra oznámena pro PS3. Zatím se zcela officiálně nezvěřejnilo, jaká budou ve hře auta, ale dle videí se pokusilo pár nadšenců prokázat několik typů aut:

Toyota Supra

Honda S2000

Nissan 300ZXObrazek

Nissan 350Z

Porsche Carrera GT

Porsche Cayman S

Porsche 911 Turbo

Lamborghini Murcielago

Lamborghini Gallardo

Ford GT-40

Jaguar XKR

Ford Mustang GT

Subaru Impreza WRX STi

Toyota Celica GT-S

Mitsubishi Eclipse GSX

Mazda RX-8

Peugeot 206

Volkswagen Golf GTi

Podle světového online shopu bude Carbon dostupný na platformách: PS2, PS3, GBA, Xbox, Xbox 360, Gamecube, Nintendo DS a Wii (!!!!) - ale ne pro PC :(
Datum vydání se přepokládá na 1. listopad 2006 (to se dalo čekat).
Pro Xbox360 a Playstation 2 bude ke koupi Sběratelská Edice.
Nicméně tyto informace nejsou ověřené a nemusí tím pádem být pravdivé! Já teda doufám, že nebude pravda to, že NFS Carbon nebude vyráběno pro PC, ale docela bych bral to datum vydání :)

Určitě to bude i pro PCčkářeInformace o Městě a Krajině

Ve městě se budete moci opět svobodně jezdit, kam se vám jen zamane a jako bylo v Most Wanted dávat si závody z projíždějícíma tunerama. Zdali budete moci i v okolní krajině jezdit jak budete a bez nahrávacích obrazovek, či ohraničených úseků, zatím nebylo bohužel upřesněno

Menší informace o krajině

Už to bude skoro 10 let co se v oblasti CARBON Kalifornii konali jedny z prvních závodů. První byli jen obyčejná auta,mírně upravované motory,…. dizajn a hurá na trať.Bez pořadatele bude jen jako chlapecká hra a výzva na souboj a nebo jako frajeřinka ….. skvělé cesty, málo frekventované – podle období – cesta a rovné tratě. Není to jen skvělý zážitek pro závodníky kteří zkusili CARBON v Kalifornii …. Právě proto caro tohoto kousku země sem chodí nejrůznější závodníci ze všech končetin a porovnávají tu svoje síly v automobilových závodech které působí vzhledem i silou.

Neoficiální infiormace o městě

  • Jak jste si mohli všimnout na SPZ u Lamoborghini Gallardo nad nápisem Carbon malým psacím písmem napsáno City of Palmont. Je možné že se jedná o název některého města v NFS Carbon. Zde se můžete podívat sami:

  • Dále je vlevo na SPZ nad nápisem NFS se skrývá malé čísílko 11. Je možné že nám udává pořadí NFS Carbon jako 11. díl, ale museli by jsme počítat i NFS Rivals, které bohužel vyšlo pouze pro PSP, nikoliv na PC. Také je možné že je to pořadové číslo města a tím pádem by jsme mohli uvažovat že NFS Carbon bude mít minimálně 11 měst, což je nepravděpodobné. Nezbývá mi co jiného, že se nad tím každý musí zamyslet sám a nebo počkat co nám k tomu řekne EA Games.

Mapy oblasti kde se bude odehrávat Need for Speed Carbon: