Jdi na obsah Jdi na menu
 


O hře nfs Underground 2

8. 2. 2007

O hře

Menší informace

Need for Speed Underground 2 je pokračování masivního multiplatformového závodního hitu NfS: Underground od společnosti EA a týmu Black Box Games. Jako každé pokračování velmi úspěšné hry je i tento titul spíše vylepšenou verzí dílu prvního s více možnostmi a několika novými prvky. Zde to platí do slova a do písmene. NfS Underground 2 je postaven na stejném enginu, který však nabídne ještě více speciálních efektů a o trochu detailnější prostředí i vozidla. Jedinou větší změnou je opuštění konceptu sledu závodů a přechod na systém poskytující hráči větší volnost a vlastní výběr závodu. NFSU 2 obsahuje jedno velké město složené z 5 rozlehlých oblastní. Hrací režimy, které vyzývají hráče k vybrušování dovednosti ve větším počtu řidičských disciplin.

Ladění výkonu

Vylaď každý aspekt výkonu svého vozu s pomocí stovek licencovaných výkonnostních upgradů a potom jemně vylaď všechno od převodového poměru až po pérování pro maximální jízdu.

Nejžhavější vozy

K dispozici je více než třicet nejvyhledávanějších vyladěných vozů od těch nejlepších výrobců od Mitsubishi Motors, Nissanu, a Toyoty až po Ford a Volkswagen – jsou-li žhavé na ulici, jsou žhavé také ve hře.

Vizuální zákaznické úpravy

Více než dvojnásobný počet vizuálních zákaznických úprav, než měla tato hra v loňském roce, umožňuje doslova miliardy kombinací vozů, jež jsou pro hráče k dispozici. Můžeš mít audio vylepšení, nůžkové dveře, spoilery, reflektory, bočnice sedadel, střešní lapače vzduchu, kapoty, ráfky, sadu na širokou karoserii, neony a další. Jestliže dokážeš auto vyšňořit ve skutečném životě, dokážeš to i ve hře Need for Speed Underground 2.

Rozmanitost prostředí

Každé z pěti odlišných čtvrtí ve hře Need for Speed Underground 2 má unikátní vzhled a atmosféru, včetně rozmanitých jízdních podmínek a druhů vozovek. Povrchy vozovek, efekty počasí v reálném čase a rizika životního prostředí udržují hráče na špičkách během jejich závodění od rozednění do setmění.

Online (Multiplayer)

Hráči mohou dát v sázku svoji reputaci tím, že online vyzvou nejlepší závodníky světa na počítačovém zábavním systému PlayStation®2.

Přidáno: 18. April 2006, 15:19 | Autor: Michal Burian

 
Největší DOWNLOAD portál v Čechách a na Slovensku